Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cumpar conectori (mufe) pt baterie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
radu

radu


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 58
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 06/05/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 12:00 pm

Cumpar conectori pt baterie si incarcator de acumulator. Eu am Tamiya Mini pe arma, dar am cumparat baterie si charger si au conectori Tamiya normali. Adica sunt cam de doua ori mai mari decat ce am eu pe arma. As avea nevoie de un set, adica de mufa mama si tata. Eventual poate vrea cineva sa-mi vanda un acumulator defect, respectiv un incarcator defect. As vrea mufele cu sarmele taiate cat mai lungi. Am incercat sa-mi cumpar in Sibiu, dar nu am gasit si sa-mi cumpar numai mufele pe net, chiar nu merita. Smile
Sus In jos
Ruairi

Ruairi


masculin
Numarul mesajelor : 524
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 7:08 am

Sus In jos
http://www.6mm.ro
radu

radu


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 58
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 06/05/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:14 pm

Pentru ca si asa e destul de putin loc in arma. Pe de alta parte inca nu stiu unde bag bateria de 2500mah, nu cred ca va incapea in arma. (ak). Daca tot o sa pun bateria undeva afara una din solutii e sa cumpar adaptoare. Sau sa pun eu alte mufe sau papuci. Smile
Sus In jos
Ruairi

Ruairi


masculin
Numarul mesajelor : 524
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 12:25 pm

o alta solutie ar fi sa gasesti la cineva un incarcator china made, pe care sa nu il foloseasca, care sa aiba o mufa mini pe care sa o adaptezi
Sus In jos
http://www.6mm.ro
radu

radu


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 58
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 06/05/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeLun Oct 05, 2009 7:40 pm

"Eventual poate vrea cineva sa-mi vanda un acumulator defect, respectiv un incarcator defect."
Sus In jos
valik

valik


masculin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 24/03/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 6:17 pm

Daca mai astepti pana duminica viitoare si nu iti rezolvi problema te fericesc eu cu mufele.
Sus In jos
radu

radu


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 58
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 06/05/2009

Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 7:17 pm

Deocamdata nu am ce face. Am ceva promisiuni, dar sigur nu am nimic deocamdata. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cumpar conectori (mufe) pt baterie Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar conectori (mufe) pt baterie   Cumpar conectori (mufe) pt baterie Icon_minitime

Sus In jos
 
Cumpar conectori (mufe) pt baterie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dimensiuni baterie
» Vand pistol airsoft KSC H&K USP .45 cu 2 incarcatoare 700RON

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Piata neagra :: Cumparari-
Mergi direct la: