Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


masculin
Numarul mesajelor : 509
Varsta : 44
Localizare : Sibiu, Romania
Data de inscriere : 06/01/2009

Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft Empty
MesajSubiect: Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft   Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 8:49 pm

Asa cum zice si subiectul, va propun acest topic pentru a face un schimb de experienta in ceea ce priveste accesoriile pe care unii si altii le folosim la pac-pac fara insa ca destinatia acestora sa fie destinata pac-pacului.

De exemplu, cei mai multi folosim ochelari de protectie luati de la Avanti (Str. Ana Ipatescu, dupa podul Garii, pe langa liceul CFR).

Eu de exemplu, prin amabilitatea lui Deer am intrat in posesia unei semi-masti industriala de praf facuta de 3M:

Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft 00002267_large

Masca arata beton daca e combinata cu ochelari de casca (cum sunt cei de schi). Folosita fara filtre se poate respira prin ea usor, dar daca se pastreaza membranele de la orificiile pe unde respiri, acestea vibreaza cand vorbesti. Am sa pun niste poze dupa jocul de miercuri.

De asemenea am auzit de la unul din jucatori de existenta unor genunchere cu gel (la Avanti)...
Sus In jos
http://www.6mm.ro/sds/profil/ghost_leader.php
DEER

DEER


masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/05/2009

Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft Empty
MesajSubiect: Re: Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft   Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 9:22 pm

maine am sa ma interesez de pretul mastii. setul vine exact ca cel din poza. nu vreau sa vorbesc prosti, dar din cate-mi amintesc a costat relativ mult (120-160 ron setul)- anu trecut prin octombrie.
revin maine cu detalii.

P.S.: singurul inconvienent (momentan) la aceasta masca e faptul ca nu prea ai cum folosi statia.
Sus In jos
 
Accesorii industriale/casnice care pot fi folosite in airsoft
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Airsoft.ro
» Noutati in airsoft...
» The Airsoft Gear
» Photos from other airsoft players
» Magazin airsoft la Sibiu?????

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Echipament, Strategie, Locatii :: Accesorii si echipament-
Mergi direct la: