Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Magazin airsoft la Sibiu?????

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
sakalu

sakalu


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : Sura Mica/Sibiu
Data de inscriere : 22/09/2009

Magazin airsoft la Sibiu????? Empty
MesajSubiect: Magazin airsoft la Sibiu?????   Magazin airsoft la Sibiu????? Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 12:55 pm

Salutare vin si eu cu ideea de a deschide un magazin de airsoft pe raza judetului Sibiu, dar sunt curios sa aud parerea voastra daca ar merita sau nu. Daca ar fii sa mearga m-as axa pentru inceput mai mult pe consumabile, piese de schimb, echipament si cateva replici pe catalog. Astept parerea voastra. O zi buna in continuare.
Sus In jos
Ares

Ares


masculin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 49
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 02/09/2009

Magazin airsoft la Sibiu????? Empty
MesajSubiect: Re: Magazin airsoft la Sibiu?????   Magazin airsoft la Sibiu????? Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 2:24 pm

Eu zic ca este o idee f.f.f. buna ! In prima faza sa functionezi on line ca sa nu platesti chirie, curent, etc, etc.De consumabile este nevoie( deh se consuma n-ai ce face!) iar daca aduci cateva replici, poti sa le aduci la comanda ( ptr. inceput).Zic si eu, parerea mea.In timp poti sa asiguri garantie ( la replici) fiindca sunt cateva persoane in Sibiu care chiar se pricep la ele.Poti sa colaborezi cu ei ulterior Very Happy .
Oricum salut ideea ta !!!

P.S. Este doar parerea mea ! ( nu stiu cat de mult te ajuta !)
Sus In jos
sakalu

sakalu


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : Sura Mica/Sibiu
Data de inscriere : 22/09/2009

Magazin airsoft la Sibiu????? Empty
MesajSubiect: Re: Magazin airsoft la Sibiu?????   Magazin airsoft la Sibiu????? Icon_minitimeJoi Oct 29, 2009 4:31 pm

up
Sus In jos
Continut sponsorizat





Magazin airsoft la Sibiu????? Empty
MesajSubiect: Re: Magazin airsoft la Sibiu?????   Magazin airsoft la Sibiu????? Icon_minitime

Sus In jos
 
Magazin airsoft la Sibiu?????
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Locul pentru noii veniti :: Intrebari & Raspunsuri-
Mergi direct la: