Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 m 14 vs upgrade

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Levi

Levi


masculin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMar Ian 06, 2009 5:36 pm

dupa cum bine stiti am un m 14 tm foarte multumit de ea pana in momentul in care ma pus cel de sus sa umblu in ea. bad idea. am cumparat zic eu piese de calitate teava de precizie prometeus (buna alegere foarte multumit de ea ), dar restul (arc stage 1,bucsii de metal,piston ) lasa de dorit nu mai are aceiasi cadenta (bun am schimbat bateria sa zicem ca sa rectificat problema),este mai zgomotoasa ,am un mis fire pe auto+imi arde siguranta in draci, nimeni nu stie de ce.help :evil:
Sus In jos
Ruairi

Ruairi


masculin
Numarul mesajelor : 524
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 10:33 am

miss-fire ul nu ar fi o problema ca tu tragi semi, silentioasa ca si cea stoc nu mai putea fi decat daca pui prin ea chestii silent, gen cap piston silentios.
Arcul stii f bine ca trebuia sa il schimbi ca erai destul de handicapat de viteza stoc in fata AEG-urilor chinezesti si plus de asta tu joci ca dmr, tre sa compensezi prin puterea armei distanta de angajare. La tine problema e ori de la circuitul electric ori ceva la contacte, problema e clar electrica, nu mecanica. Stii parerea mea, nu e nevoie sa spun si pe forum.


Ultima editare efectuata de catre Ruairi in Mier Ian 07, 2009 10:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Levi

Levi


masculin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 10:48 am

DA EU JOC PE SEMI DAR VREAU SA FIU SIGUR CA IN MOMENTUL IN CARE ESTI INCOLTIT TE POTI BAZA PE UN AUTO BUN SI PLUS MA ENERVEAZA LA CULME CAND DAI UN BAN SI TE CHINUI SA MEARGA OK SI EA MERGE CA *..* NU ITI ESTE TOT UNA Sad

mod edit: Nu mai folosi caps lockul atunci cand scrii, se intelege ca zbieri
Sus In jos
Ruairi

Ruairi


masculin
Numarul mesajelor : 524
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 10:55 am

pt un burst cand esti incoltit merge si fara miss-fire.
Pb e siguranta care mereu se arde, o ai asa de luni bune si nu faci nimic sa o rezolvi. De ce nu o trimiti la robert? Trebuia trimisa atunci imediat cand ai vazut ca face figuri, dar ai lasat-o asa. Pana nu o desface cineva care se pricepe si isi da seama ce are, nu se rezolva de la sine. La cum consuma bateria cealalta, sigur undeva face un scurt.
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Levi

Levi


masculin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 11:09 am

sti ce parere am despre mesteri daca o data nu a pututo face calumea crezi ca a doua oara o poate?
Sus In jos
Ruairi

Ruairi


masculin
Numarul mesajelor : 524
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 11:15 am

si e mai bine daca sta asa?

Nimica-i bun? Basketball

Ce sa zic, poate daca nu mai ai incredere in mesteri, te apuci tu sa o desfaci sa o inveti si sa o si repari.
Sus In jos
http://www.6mm.ro
Continut sponsorizat





m 14 vs upgrade Empty
MesajSubiect: Re: m 14 vs upgrade   m 14 vs upgrade Icon_minitime

Sus In jos
 
m 14 vs upgrade
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Upgrade m15a4 rifle Classic Army

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Militehnicus :: Probleme si solutii-
Mergi direct la: