Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 problema supapa

In jos 
AutorMesaj
serh1385

serh1385


masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/12/2010

problema supapa Empty
MesajSubiect: problema supapa   problema supapa Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:43 am

in primul rans sa ma prezint..Ma numesc Serban Alin si de curand am aflat si eu de airsoft. Am achizitionat o arma respectiv un pistol beretta m92f pe gaz calibrul 6mm.Mi-a facut respectivul proba si mergea...am tras nici o problema...astazi am vrut sa incarc iarasi incarcatorul cu gaz si bagam dar...imi scotea gazul..am desfacut supapa respectiva si....sa rupt.....intrebarea mea este de unde as putea gasii o supapa cu tot garnituri pentru a nu fi nevoit sa cumpar un incarcator nou. Aveti cumva idee daca supapa de la brichetele acelea mari s-ar potrivii? sau de unde pot face rost de asa ceva? Imi cer scuze pentru eventualele greseli dar fiind nou in domeniu sper sa ma invatati si pe mine cate ceva si sa ma initiati..Pana acum am facut doar tir cu pistolul. Astept un raspuns din partea voastra. Multumesc anticipat.
Sus In jos
 
problema supapa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema P226
» Problema Sniper Mauser Sr / L96

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Militehnicus :: Probleme si solutii-
Mergi direct la: