Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 doresc informatii pentru arma de sniper si luneta

In jos 
AutorMesaj
legioner

legioner


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 27/10/2009

doresc informatii pentru arma de sniper si luneta Empty
MesajSubiect: doresc informatii pentru arma de sniper si luneta   doresc informatii pentru arma de sniper si luneta Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 9:02 pm

Salut, doresc sa imi cumpar un sniper si o luneta . Intre Mauser SR Warrior si Mauser SR PRO Tactical am optat pentru Mauser SR PRO Tactical din cate se spune are putere mai mica dar este mai bun la acuratete ceea ce ma intereseaza. La luneta mi-a placut luneta 6-24x50AOE si luneta 3-9x50GD . Care este diferenta intre ele,deoarece 6-24x50AOE am inteles ar avea un reglaj in plus in partea frontala . Ma intereseaza daca Kit-ul este bun sau as putea gasii ceva si mai bun si ce upgrade as putea face la pusca pentru acuratete. Multumesc
Sus In jos
legioner

legioner


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 27/10/2009

doresc informatii pentru arma de sniper si luneta Empty
MesajSubiect: Re: doresc informatii pentru arma de sniper si luneta   doresc informatii pentru arma de sniper si luneta Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 9:06 pm

Am uitat sa intreb daca mai cunoasteti si alte firme care produc Mauser SR PRO Tactical si care sunt cele mai bune.
Sus In jos
 
doresc informatii pentru arma de sniper si luneta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand luneta 4X20 cu tot cu inele de prindere - 90 Ron
» Sniper's corner...
» Problema Sniper Mauser Sr / L96
» Airsoft.ro
» Idei pentru scenariul de film

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: Locul pentru noii veniti :: Intrebari & Raspunsuri-
Mergi direct la: