Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu

Forumul jucatorilor de Airsoft din Sibiu
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Salut din Canada!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rock 'N'
Vizitator
avatar



Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:19 pm

Unul dintre dumneavoastră colegi postate pe AirsoftCanada si arată unele airsofters în România, şi am fost încântat doar pentru a vedea oameni din România care joacă airsoft. Chiar dacă nu am fost născut în România, încă mai consideră că este casa mea. Deci, iartă-mă, dacă-mi gramatica sau ortografie sunt inexacte sau pur şi simplu greşit
search

I s-au implicat în comunitate de airsoft în Canada (în principal, Toronto, dar acum am mutat la Calgary), pentru aproximativ 4 ani. Am câştigat o mulţime de cunoştinţe despre acest sport şi o mulţime de lucruri despre el. Cum ar fi, ai stiut ca Green Gas ieste numai propane? O persoană foarte inteligent de la Toronto au descoperit că Green Gas a fost pur şi simplu propan, cu ulei de silicon impregnate în amestec şi vândute la preţul de 100 de ori.

Astept cu nerabdare sa discut cu restul din voi, şi să văd sportu de airsoft sa umfla în România. Ciao!
Sus In jos
The Fucker

The Fucker


masculin
Numarul mesajelor : 484
Varsta : 51
Localizare : Rasinari/Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 8:05 pm

Smile Welcome home Rock 'N'!!
Putem dialoga fara nici un fel de problema,chiar daca faci greseli de ortografie stai linistit ca nu suntem atat de prosti incat sa nu te intelegem... Embarassed
Sa speram intr-o colaborare viitoare placuta,eventual poate ne impartasesti si noua ceva experiente din airsoftul canadian (niste fotografii ar fi ideale!!). jocolor
Daca reusesti sa finalizezi account-ul pe site-ul nostru ar fi ideal sa iti faci o fotografie la avatarul tau,asa ne vom face o idee si cum arati... alien
Inca o data bine ai venit! ☀
Sus In jos
http://nero07.hi5.com
Cedric Gracia

Cedric Gracia


masculin
Numarul mesajelor : 249
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 09/03/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 7:55 pm

bine ai venit. Asteptam cat mai repede poze de acolo ! Smile
Sus In jos
http://www.6mm.ro
DEER

DEER


masculin
Numarul mesajelor : 142
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/05/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:30 pm

Rock 'N' a scris:
Unul dintre dumneavoastră colegi postate pe AirsoftCanada si arată unele airsofters în România, şi am fost încântat doar pentru a vedea oameni din România care joacă airsoft.

Astept cu nerabdare sa discut cu restul din voi, şi să văd sportu de airsoft sa umfla în România. Ciao!

salve

bine ai venit! cheers
chir ma intrebam cand o sa postezi odata!
Sus In jos
je

je


masculin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 52
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:54 pm

Am crezut ca aici e vorba de International Plazza... Pai vorbiti fratilor engleza, italiana, germana, "braziliana"Wink ....de ce va chinuiti in limba romana... simtiti-va ca acasa! Intodeauna sunteti bineveniti!
Sus In jos
The Fucker

The Fucker


masculin
Numarul mesajelor : 484
Varsta : 51
Localizare : Rasinari/Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:57 pm

Je a scris:
Am crezut ca aici e vorba de International Plazza... Pai vorbiti fratilor engleza, italiana, germana, "braziliana"Wink ....de ce va chinuiti in limba romana... simtiti-va ca acasa! Intodeauna sunteti bineveniti!
Daca omul ni s-a adresat pe romaneste ,ar fi fost aiurea sa ii raspundem in engleza sau franceza...
Sus In jos
http://nero07.hi5.com
je

je


masculin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 52
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 06/01/2009

Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:59 pm

Lui ma adresam Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut din Canada! Empty
MesajSubiect: Re: Salut din Canada!   Salut din Canada! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut din Canada!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand pistol airsoft KSC H&K USP .45 cu 2 incarcatoare 700RON

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul jucatorilor de airsoft din Sibiu :: International Plazza :: A special place for international visitors-
Mergi direct la: